Kylie - ex-lesbijka, która porzuciła homoseksualny styl życia dla Chrystusa

Kylie Delia z Malty porzuciła homoseksualny styl życia dla Jezusa. W Malcie, z której pochodzi Kylie terapie konwersyjne zostały zdelegalizowane. Kylie niedawno dokonała publicznego comingoutu jako ex-lesbijka. Gdy jej świadectwo trafiło do mediów spotkała się z bardzo silną rea

Historia, którą warto przypomnieć. Poznałem kiedyś Kylie, byłą lesbijkę, która nawróciła się do Boga i dzięki jego łasce poradziła sobie z niechcianym pociągiem do własnej płci.

Kylie Delia z Malty porzuciła homoseksualny styl życia dla Jezusa. W Malcie, z której pochodzi Kylie terapie konwersyjne zostały zdelegalizowane. Kylie niedawno dokonała publicznego comingoutu jako ex-lesbijka. Gdy jej świadectwo trafiło do mediów spotkała się z bardzo silną reakcją. Kylie dostała wiele wrogich wiadomości na swoich profilach w mediach społecznościowych i spotkała się z nienawiścią oraz pogardą.

"Wydaje się, że nie mogę opowiadać o swoim życiu i przedstawiać własne poglądy. Organizacje LGBT chcą uciszyć osoby takie jak ja. Straszono mnie sądem, grzywnami i karą więzienia - opartymi o prawo, które niedawno zostało wprowadzone. Chcą pogwałcić moją wolność do bycia taką jaką chcę i mówienia publicznie o tym jaka jestem".

Przekaz medialny jest jednoznaczny - uciszanie takich osób jak Kylie jest sposobem na radzenie sobie z dyskryminacją osób LGBT. W tej narracji zmuszanie ich do milczenia jest przedstawiane jako słuszne.

"To zaprzecza samej idei równości. Jeśli jesteśmy równi, to ja mam prawo przedstawić swoje poglądy, tak samo jak każdy ma prawo również je skrytykować. Uciszanie mnie, gdyż czyiś przekaz jest "ważniejszy" niż mój, to nie jest równość. Posługujący się terminem "równość" tak na prawdę oszukuje się ludzi, bo nie pozwalają się takim osobom, jak ja, opowiadać o tym jak się zmienili i jaką relację nawiązali z Jezusem Chrystusem".

Kylie spotkała się również z pozytywnymi reakcjami. Pisały do niej osoby, które stykają się z podobnymi trudnościami. Zachęcały ją, by nie przestawała mówić o tym kim jest i opowiadać o łasce jaką okazał Bóg w jej życiu. Wiele osób również dostrzega krzywdę jaką wyrządza się osobom takim jak ona i chcą, by prawo zakazujące terapii dla osób z niechcianym pociągiem do własnej płci zostało zniesione.

ONZ zwróciło się do Polski z poleceniem wprowadzenia zakazu terapii konwersyjnych i chociaż staromodne sposoby terapii SSA zostały już dawno wyparte m.in. przez nowoczesną Terapię Reintegracyjną™, która wymaga wykształcenia i zdobycia odpowiednich uprawnień, to właśnie tym profesjonalistom i również osobom polecającym profesjonalistów, grożą wysokie kary pieniężne – w przypadku wprowadzenia tego prawa. Biorąc pod uwagę, że przewodniczącą komisji ds. rodziny jest proaborcjonistka z Razem - możemy spodziewać się, że ta ustawa będzie procedowana w tej kadencji.

Możecie posłuchać historii Kylie w języku angielskim tutaj:
https://www.facebook.com/theIFTCC/videos/1238020859713397/

 


Komentarze
Grzegorz Floryda 1 r.

ja****e nie wierze w to co czytam XDXD