Jak napisać artykuł na Agappe.pl ?

Krótki poradnik dla twórców chcących przekazywać za naszym pośrednictwem wartościowe treści.

Jeśli chcesz, aby Twój artykuł został opublikowany na naszej blogosferze Agappe.pl prosimy być uwzględnił/-a następujące sprawy:

 

  • Treść artykułu/wpisu musi być zgodna z nauczaniem Kościoła Katolickiego.
  • Treść nie może łamać regulaminu platformy Agappe.pl.
  • Wpis ma być rzetelny i wartościowy, napisany zgodnie z regułami cytowania źródeł. Tym samym kopie artykułów z innych serwisów nie będą przyjmowane. Wstawiona grafika ma pochodzić z legalnego źródła, z ewentualnym wskazaniem źródła, jeśli licencja do tego obliguje. Polecamy korzystanie z "freestocków" typu www.pixabay.com
  • Twój wpis będzie docierał do wielu osób - postaraj się, by był ciekawy i inspirujący. Nie będziemy publikować wpisu, który jest wyłącznie cytatem ze źródła, czy też tekst o małej obszerności - bardziej nadający się na "tweet".
  • Promowane są świadectwa życia, nawrócenia, decyzji wejścia na drogię wiary. Budujące doświadczenia bycia we wspólnocie Kościoła czy grupy formacyjnej.
  • Prosimy także, by nie publikować wpisów związanych ze swoimi przeżyciami z danego dnia - czyli typu "blogowego". Od tego jest "tablica" na własnym profilu czy strona na agappe. Wpis nie może być także reklamą swojej twórczości, tym bardziej zachęcającą do nabycia (wyjątek stanowić może jednak dłuższa recenzja książki, itp.).

(fot. www.pixabay.com)


Piotr Iracki

1 Blog posty

Komentarze