NaCoTo - olejki naturalne
NaCoTo - olejki naturalne

NaCoTo - olejki naturalne

3 Członkowie

O co ten cały szum? Co to w ogóle są te olejki… ?
Otóż, moi drodzy, niczym nowym 😉 Odkąd ludzie chodzą po tej ziemi, „czynią sobie ziemię poddaną” i wykorzystują to, co wokół nich. Dość szybko zorientowali się, że niektóre rośliny korzystnie wpływają na ich zdrowie, przynoszą ulgę w bólu, pomagają pozbyć się przeróżnych dolegliwości. Nieco później, ale jednak już tysiące lat temu, nauczono się oddzielać z roślin to, co najlepsze – lotne, aromatyczne substancje – OLEJKI ETERYCZNE.
Od tamtej pory wiele mądrych głów badało wpływ owych cennych substancji na zdrowie człowieka. I choć naukowcy w badaniach nie ustają po dziś dzień, to zgromadzona już wiedza z powodzeniem wystarcza, by skutecznie i bezpiecznie wykorzystywać moc zawartą w roślinach.
Wiemy na przykład, że olejki składają się z wielu różnych związków chemicznych, które z łatwością przedostają się do naszego organizmu i w przeróżny sposób oddziałują na wszystkie jego układy. Jak? Ot na przykład antyseptycznie, wirusobójczo, bakteriobójczo i grzybobójczo – a co, i na ile - to oczywiście zależy od olejku, lub mieszanki, w której działanie poszczególnych olejków wzmacnia się i potęguje. Chcesz dowiedzieć się więcej lub osobiście wypróbować ich działanie? Zapraszam do kontaktu Masz pytania? Chętnie odpowiem!


#olejkieteryczne #essentialoils #naturalproducts #natural #nacoto #mocnatury #naturalmedicine #zerochemicals #bezchemii #spa #domowespa #kosmetyki #kosmetykinaturalne #domowaapteczka #pierwszapomoc #love #kocham #pomoc #zdrowie #healthy #healthylifestyle #zdrowarodzina #odporność #emocje #depressionhelp #sen #supermama #thebest #musthave #rodzina

image