Życie Bez Ograniczeń 2021 - ONLINE - 23-24 października - Odbierz darmowy bilet
Życie Bez Ograniczeń 2021 - ONLINE - 23-24 października - Odbierz darmowy bilet Oct 23

Życie Bez Ograniczeń 2021 - ONLINE - 23-24 października - Odbierz darmowy bilet

dni godzin pozostało
Wydarzenie, w którym udział wzięło ponad 150.000 uczestników wraca w formule ONLINE już 23-24 października, a na dodatek całkowicie bezpłatnie!

Życie Bez Ograniczeń to niezwykłe wydarzenie, które dodaje sił, wspiera Cię w rozwoju, składania do refleksji, bawi i uczy, pokazuje, że istnieje wyjście z każdej sytuacji. Dodatkowo napędza do działania i daje ogrom energii, inspiracji i motywacji na kolejne dni, miesiące, a nawet lata, dlatego nie może tam Ciebie zabraknąć!

Życie Bez Ograniczeń to wydarzenie, o którym można by było napisać niezwykle pozytywną książkę. Przez lata na scenach tego kultowego wydarzenia występowało wielu wybitnych prelegentów z Polski i ze świata jak: Nick Vujicic, Les Brown, Dean Karnazes, Dr Eric Thomas, Kamila Rowińska, Jakub B. Bączek i wiele innych wyjątkowych osobistości. Wydarzenie, które jako pierwsze w Polsce pokazało, że da się łączyć świat wystąpień z tym artystycznym, stając się wzorem dla wielu innych eventów organizowanych w Polsce.

To, co się dziś dzieje na całym świecie budzi grozę, strach, panikę, smutek, a nawet niechęć i gniew. Wachlarz emocji nie ma końca. Wszyscy pragniemy wytchnienia, poczucia bezpieczeństwa, przytulenia i ukojenia naszych skołatanych serc. Właśnie dlatego powstała piękna wizja wydarzenia, które ma być czułym uściskiem, wsparciem mentalnym, cudownym i odżywczym pokarmem w postaci miłości, zrozumienia i wyciągnięcia pomocnej dłoni w stronę każdego człowieka na tej planecie.
W tym roku naprawdę jest BEZ OGRANICZEŃ.

Wchodząc pod ten link:
https://zyciebezograniczen.com/

Możesz odebrać swój bezpłatny bilet na pełne dwa dni wydarzenia. Uwaga to wydarzenie, chociaż odbywa się przez internet, naprawdę jest na żywo - wszyscy prelegenci będą w studiu, nie ma mowy o żadnych nagraniach.
W tym roku organizator Łukasz Milewski postawił na “debiutantów i mocne historie”. A tematem przewodnim jest "Miłość". Patrząc na agendę wydarzenia i tematy tam poruszane - wygląda to naprawdę bardzo ciekawie.

Wśród planowanych wystąpień znajdziesz takie tematy jak:
• ALFAHACKING. Odchudzanie Bez Ograniczeń
• Odnalezienie tożsamości osobistej jako kluczowy aspekt do szczęśliwego życia
• Autentyczność, czyli jak wydobyć siebie z iluzorycznego porządku świata
• Weekendowy Przestępca…historia prawdziwa.
• Czego kapłan z Haiti nauczył mnie o życiu w Polsce?
• Ziarna osobistej wielkości — czyli jak mikroskopijne działania wywołują lawinę efektów w naszym życiu
• LEADERSHIFT – potęga prawdziwego przywództwa
i wiele innych fantastycznych prelekcji, które znajdziesz na stronie:
https://zyciebezograniczen.com/

Chcesz opowiedzieć swoją historię na wydarzeniu i podzielić się nią, by zainspirować i dać wsparcie innym?
Po zapisaniu się na wydarzenie oczekuj na informację o szczegółach akcji, która wysłana zostanie na Twoją skrzynkę mailową.
#Bógjestznami #JezuUfamTobie #rozwój #pomoc #wsparcie #inspiracja #motywcja #ludzie #miłość #historia #wydarzen
23-10-21 - 10:00 Rozpoczęcie
24-10-21 - 18:00 Zakończenie
Online
Życie Bez Ograniczeń 2021 - ONLINE - 23-24 października - Odbierz darmowy bilet do tej pory jeszcze niczego nie opublikował/a