Konferencja Biblia o Finansach Kraków
Konferencja Biblia o Finansach Kraków Sep 11

Konferencja Biblia o Finansach Kraków

dni godzin pozostało
#Konferencja #BibliaOFinansach #Crown #DuszpasterstwoPrzedsiebiorcówIPracodawcówTalent #Biblia #Pieniądze #Zarządzanie #DrogiDoWolnościFinansowej


Fundacja Edukacja Finansowa Crown oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent zapraszają 11 września na Konferencję Biblia o Finansach w Krakowie w Domus Mater
ul. Saska 2c, Kraków

Zapisy pod numerem telefonu: 602 488 642
lub mailowo na : [email protected]

Konferencja „Biblia o finansach” to jednodniowe wydarzenie składające się z 6 sesji wykładowych. Jest również czasem na świadectwa zastosowania Bożych zasad finansowych, wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz możliwości zadania pytań wykładowcom.

Podczas każdej sesji przybliżamy kluczowe biblijne zasady oraz pokazujemy jak można je praktycznie stosować w życiu osobistym, podpowiadamy też pomocne narzędzia usprawniające funkcjonowanie osobistych finansów.
Konferencja jest zaproszeniem do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności oraz przede wszystkim pogłębienia relacji z Panem Bogiem w zakresie umiejętnego zarządzania powierzonym nam majątkiem, uporania się z długami, efektywnego budowania budżetu i planowania wydatków, które można kontynuować na kursie finansowym, który ma imprimatur na stosowane w nim podręczniki.

Konferencja zaczyna się mszą świętą o godzinie 8.00 dla chętnych. Regularne wykłady będą od 9.00 do ok. 18.00 (w zależności od aktywności uczestników :)

Z opinii uczestników:
Serdecznie polecam. Mi osobiście Konferencja i Kurs Finansowy bardzo otworzyły oczy na to, że jestem Bożym zarządcą, a nie właścicielem - nie moje jest to, co mam tu na ziemi, a z efektywnego zarządzania będę zdawać sprawę przed właścicielem!

Istnieje możliwość dofinansowania części kosztów – nie chcemy aby pieniądze były przeszkodą – napisz do nas na adres: [email protected]

Tak więc do dzieła - pomnażajmy Boże dobro na ziemi :)
11-09-21 - 08:00 Rozpoczęcie
11-09-21 - 18:00 Zakończenie
Kraków
Konferencja Biblia o Finansach Kraków do tej pory jeszcze niczego nie opublikował/a