Konferencja Biblia o Finansach Białystok
Konferencja Biblia o Finansach Białystok Sep 18

Konferencja Biblia o Finansach Białystok

dni godzin pozostało
#Konferencja #BibliaOFinansach #Crown #BiałostockaSzkołaNowejEwangelizacji #Biblia #Pieniądze #Zarządzanie #DrogiDoWolnościFinansowej


Fundacja Edukacja Finansowa Crown oraz Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji
zapraszają 18 września Konferencję Biblia o Finansach w Białymstoku w Oratorium św. Ojca Pio w dolnym kościele Parafii Zmartwychwstania,
ul. Ks. Abp. R. Jałbrzykowskiego 5, 15-753 Białystok
Zapisy pod numerami telefonów: 519 136 332,
696 413 444
lub mailowo na : [email protected]

Konferencja „Biblia o finansach” to jednodniowe wydarzenie składające się z 6 sesji wykładowych. Jest również czasem na świadectwa zastosowania Bożych zasad finansowych, wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz możliwości zadania pytań wykładowcom.

Podczas każdej sesji przybliżamy kluczowe biblijne zasady oraz pokazujemy jak można je praktycznie stosować w życiu osobistym, podpowiadamy też pomocne narzędzia usprawniające funkcjonowanie osobistych finansów.
Konferencja jest zaproszeniem do pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności oraz przede wszystkim pogłębienia relacji z Panem Bogiem w zakresie umiejętnego zarządzania powierzonym nam majątkiem, uporania się z długami, efektywnego budowania budżetu i planowania wydatków, które można kontynuować na 10 tygodniowym kursie finansowym, który ma imprimatur na stosowane w nim podręczniki.
Konferencja zaczyna się mszą świętą o godzinie 8.00 dla chętnych. Regularne wykłady będą od 9.00.

Serdecznie polecam. Mi osobiście Konferencja i Kurs Finansowy bardzo otworzyły oczy na to, że jestem Bożym zarządcą, a nie właścicielem - nie moje jest to, co mam tu na ziemi, a z efektywnego zarządzania będę zdawać sprawę przed właścicielem!

Tak więc do dzieła - pomnażajmy Boże dobro na ziemi :)
18-09-21 - 08:00 Rozpoczęcie
18-09-21 - 18:00 Zakończenie
Białystok
Konferencja Biblia o Finansach Białystok do tej pory jeszcze niczego nie opublikował/a